ВЛАСНИЦЯ ЗАКЛАДУ
«Пам'ятаю, коли заходиш в красиве кафе, було дуже цікаво...а хто ж власник? Це жінка чи мужчина? А скільки років? І як так вдалося?»
Так от, хочемо познайомити вас із Світланою - співзасновицнею Львівських Млинців, головним шеф-кухарем, та внучкою бубусі Софії.
Так, саме про неї наша історія, бабуся передала Світлані рецепти своїх найкращих страв
І тепер, в самому серці Львова, на вулиці Братів Рогатинців, 41, ми можемо насолоджуватись справжніми українськими млинцями в атмосфері щирих сімейних цінностей.
Адреса: Львів, Братів Рогатинців, 41
Телефон +380 (67) 385 32 84
Телефон +380 (67) 371 29 06
Наша історія
Почалося все з бабусі Софії.

Бабця дуже любила готувати. У неї було безліч переписів справжніх галицьких страв. Недорогих, смачних і близьких серцю.

Серед іншого виділялися млинці. Просто насмажені, складені на тарілку, які ми, діти, їли з маслом і цукром, зібравшись кружком довколо столу. Млинці з сиром та родзинками на сніданок у неділю, перед походом до церкви. Млинці з м'ясом до вечері, запиваючи бульйоном.

Рецепт тіста бабуся Софія отримала від своєї мами. А та від своєї мами. Саме рецепт домашніх львівських млинців бабуся першими записала у свій зошит. Тож коли ми вирішили відкривати кафе, навіть не сумнівалися, що будемо готувати. У нас вже був найкращий - для нас - перепис млинцевого тіста у світі. Залишалося лише зробити більш різноманітні начинки. Доповнити меню супом і сніданками, кавою і чаєм, домашніми сирничками.

Ми не акцентуємо на вав-ефектах. Ми просто постійно працюємо над смаками начинок, аби вони відповідали тим млинцям, над смаком яких за нас попрацювала бабуся, а перед тим - її мама та її бабуся.
© 2022 Львівські Млинці
Сайт розробив nazaargu
Click to order
Total: 
Ваше імя
Ваш телефон
Адрес
Оберіть тип доставки:
Обираючи САМОВИВІЗ, активуй промокод ‟takeaway”, щоб отримати знижку 10%
Вкажіть час доставки
Коментар до замовлення
Промокод
Payment method
Забронювати стіл
Заповніть форму заявки, наш менеджер
зв'яжеться з вами протягом 5 хвилин
Ваше імя
Ваш телефон
Кількість гостей
+
Дата
Вкажіть час